Jídelníček

 

Týdenní jídelníček najdete na:

www.menicka.cz

po otevření stránky zadejte „hledat“  Jídelna Koruna a objeví se vám jídelníček na celý týden.

jídelníček – 4. – 8.12.2023

Dne 29.11.2023

Vážení zákazníci, 

od 30.11.2023 zahajujeme ve spolupráci s firmou Wolt zkušební rozvoz jídel v oblasti Chomutova. 
Denně budeme nabízet jídla z naší stále nabídky, kterou budeme během dne doplňovat o některá jídla naší denní nabídky. Prioritou je pro nás stále nabídka pro zákazníky, kteří dochází na oběd do naší jídelny v Mostecké ulici, ale pokusíme se vyhovět i poptávce po dovozu jídel. 
Pokud budete chtít objednat dovoz jídel, stačí stáhnout aplikaci firmy Wolt a tam už zjistíte všechno, co budete potřebovat k objednání. 

 

Dne 14.10.2023

Vážení zákazníci,

velmi si vážíme stálého zájmu o naší jídelnu a jsme rádi, že návštěvnost vzrostla i v dopoledních hodinách. Od 10.00 už bývá v jídelně občas i fronta. V důsledku toho nejsme od 10.00 schopni zaručit přebírání telefonických a    e-mailových objednávek. Věříme, že pochopíte omezení objednávkové doby o hodinu, tj. od 7.00 do 10.00 hodin. Děkujeme.

Vážení zákazníci,

jsme rádi, že nám zachováváte přízeň, přestože jsme mírně zvýšili ceny. My se budeme snažit abychom udrželi kvalitu a velikost porcí.

Rádi bychom vyřizovali vaše objednávky včas a bez chyb. Z toho důvodu vás žádáme, abyste objednávali jídla každý den nejpozději do 11.00. Přijímání telefonických objednávek v době oběda je pro nás provozně náročné. Telefony musí přebírat zaměstnanci, kteří potom chybí při výdeji jídel a zbytečně se prodlužuje čas obsloužení zákazníků v jídelně.

Děkujeme za pochopení

Jaroslav Kříček